top of page

!יש מה לעשות

התכנית להפחתת נזקי הבריאות בעולם המודרני

תכנית הדגל

: 4 בונוס

הבונוס החמישי שלכם:
 

קובץ עם מידע רב על אפשרויות ניקוי
של רעלים שנכנסו לגוף בשנים האחרונות


לקריאה והורדת הקובץ אליכם לחצו כאן


לכל מה שכתוב בקובץ יש להוסיף גם פטריית צ'אגה
ומלאנין המופק מפטריית צ'אגה

 

בנוסף, הנה רשימה של מרכיבים שעשויים מאוד להועיל בניקוי טכנולוגית נאנו מהגוף
 

 1. שתו מים חיים מעיינות - מזוקקים ובסיסיים/אלקליים.  הוסיפו מלח ים/במבוק/ורוד עם סודה לשתייה באיכות מזון.  תכנתו את המים שלכם באהבה - החדירו את הכוונה לנקות ולחלץ את כל הרעלים החוצה.
2. 1-3 ימים מהירים במים - עם קורט לימון/דבש/מינרלים.
3. קחו פחם פעיל, זאוליט נוזלי, גלוטתיון, כלורופיל, שמן אורגנו, כוסברה, חימר בנטוניט, דבש מנוקה, מגנזיום, חומצה לחה וחומצה פולווית, שמן זרעי כמון שחור, סלניום, גדילן מצוי, כורכום, C-60 וחסינות כוח.
4. קחו מינרלים עקבות מדי יום.
5. השתמשו בשמן זרעי כמון שחור במזון נא.
6.ה- Oil Pull - השתמשו בשמן קוקוס, בשמן שומשום או בשמן זרעי כמון שחור.  שוטפים בפה במשך 10-20 דקות.  לירוק החוצה ולשטוף את הפה לאחר מכן.
7. קחו אדמה דיאטומית בכמויות קטנות מאוד.
8. הוסף 2-4 טיפות מי חמצן באיכות מזון בליטר מים.
9. תרסיס מי חמצן לאחר מקלחת.  ריסוס על הגוף קלות ויבשו באוויר.
10. השתמשו בשמן קיק לאחר המקלחת.  לשפשף את כל הגוף, אזורי הלימפה או האזורים הדרושים.  נהדר עבור הטבור לפני השינה.  הוסיפו שמן זית/קוקוס/CBD גם כן.
11. צחצוח יבש מערכת הלימפה בעדינות.
12. שתו תה לימון.  הוסיפו 1/4 עד 1/2 לימון שלם למים רותחים ותלול למשך 20 דקות.  מוסיפים סירופ מייפל טבעי וקורט פלפל קאיין.
13. אכלו הרבה כוסברה גולמית או שתו תה כוסברה.  אותו תהליך כמו תה לימון.
14. שתו תה אסיאק.
15. שתו תה פטרוזיליה טרי לגמילה לכליות.  מוסיפים פטרוזיליה טרייה למים הרותחים ומבשלים במשך שעה.  הוסיפו עוד מים, סירופ לימון ומייפל טבעי.  קררו.  למקרר.
16. השתמשו בכסף קולואידי בדרגה גבוהה.
17. השתמשו בשמן THC & CBD.
18. קחו ויטמין C בדרגת מזון.
19. חוקן קפה אורגני - מנקה את הכבד.
20. לעשות ניקוי מעי גס ומעי הגס - לפחות פעמיים בשנה.
21. אמבט רגליים יונית עשו זאת בעצמכם - מלרו דלי נקי של 5 ליטר ומלא במים חמים נקיים.  הוסיפו 1 כוס אפסום או מלח ורוד.  הוסיפו גם שמן עץ, שמן אקליפטוס, מי חמצן וחומץ תפוחים.  השרו את הרגליים עד שתזיעו.  הסירו רגליים.  ליבשו חלוק גוף מלא ועטפו עם מגבת על הראש.  הזיעו את הרעלים החוצה.
22. אמבט מלח לגוף מלא - הוסיפו אפסום/מלח ורוד באמבט של מים חמים.  הוסיפו גם עץ עץ, אקליפטוס, קוקוס, קיק, שמן CBD, סודה לשתייה, מי חמצן וחומץ תפוחים.  משרים למשך 30 דקות עד שעה.
23. ניקוי רעלת ריאות של מכשיר אדים - ממוקם ליד המיטה שלכם.  השתמשו בטיפה אחת של מי חמצן, 4 טיפות זאוליט, 2 טיפות של MMS (תמיסת נס מינרלים), קורט (מומס במים) נתרן בוראט, כסף קולואידי, טיפה אחת של שמן אורגנו, 2 טיפות שמן כוסברה.
24. לאכול תפוזים, אשכוליות, לימונים וליים.  שומרים את הקליפות.  מרתיחים אותם במים.  השתמשו במים אלה לתה.  טוחנים את הקליפות במטחנה נקייה - ויטמין C של הטבע.
25. מיץ מדי יום - פירות הדר, תפוח, אוכמניות, תות, בננה, קייל, סלרי, גזר, סלק, קישואים, כוסברה, פטרוזיליה.  שתו לחלוטין תוך 20 דקות.  שימרו את העיסה.  השתמשו במרקים ותבשילים.
26. סלק רכס.  מוסיפים לימון סחוט טרי.  לקרר.  לאכול סלטים או מזון נא.
27. השתמשו בפלפל קאיין או האבנרו.
28. Onion Foot Detox - לעטוף פרוסות בצל על כפות הרגליים - שעה בלילה.  לילדים עם פגיעה אוטואימונית, התחילו עם 30 דקות עד שעה.
29. ניקוי מאסטר - מיץ רק פירות וירקות למשך 5 ימים עם מי לימון/דבש/פלפל.
30. 100% הכל אורגני - כל מה שאתם אוכלים, שואפים ולשיער ולעור.  הימנעו ממוצרי מותגי המטריקס👿👁🔺.

 

 זוהי רשימה מלאה של מה לעשות כדי לנקות את הגוף שלכם  כדי לנקות את כל הרעלים והרדיקלים החופשיים.  תחילה הימנעו מצריכת וספיגת מזהמים כלשהם - עצרו צריכת רעל עצמי.  אתם לא צריכים לעשות את זה בבת אחת.  יש הרבה מידע ביוטיוב לפרטים נוספים והוראות.


שימו לב: אין לראות במידע זה משום המלצה רפואית לטיפול או אבחון. בכל מידע הנודע לבריאותכם יש לגשת לבעל מקצוע טוב.

bottom of page